Caroline Biss Services
Onze deuren in Nederland zijn gesloten maar onze winkelmedewerkers staan voor u klaar.
Zo kunt u naast bestellen op onze webshop ook o.a. winkelen via videocall en artikelen uit de winkel bestellen. 

Vanaf 3 maart zijn we open voor private shopping. 

Bel of mail uw favoriete Caroline Biss winkel in Nederland dan plannen wij een afspraak voor u in.

Amsterdam 020 6738137 Amsterdam@caroline-biss.com
Arnhem 026 3511489 Arnhem@caroline-biss.com
Breda 076 2090929 Breda@caroline-biss.com
Den Haag 070 3601789 DenHaag@caroline-biss.com
Haarlem 023 5342866 Haarlem@caroline-biss.com
Laren 035 5318811 Laren@caroline-biss.com
Maastricht 043 3253590 Maastricht@caroline-biss.com
Rotterdam 010 2409233 Rotterdam@caroline-biss.com
’s-Hertogenbosch 073 6128000 DenBosch@caroline-biss.com
Sluis 0117 745004 Sluis@caroline-biss.com
Utrecht 030 2311222 Utrecht@caroline-biss.com


interesse in onze nieuwsbrief?
leveringen en retourneren gratis binnen benelux muv afgeprijsde items (10€) | Omruilen tijdens de solden periode is niet mogelijk | meld u aan via uw account om te retourneren

Contacteer ons via onderstaande nummer
Vervolledig onderstaande gegevens en druk op versturen, wij zullen deze zo snel mogelijk behandelen.